گزینه پارسیان طب با سابقه تقریبا 10 ساله خود در زمینه ارائه منابع مطالعاتی ویژه آمادگی آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی پزشکی ، توانست به لطف خدای متعال و تلاش و همت مولفین خود ، قدمی تاثیرگذار را در این حوزه در کشور بردارد و امروز توانستیم با حمایت شما عزیزان سهم بزرگی از نیاز مخاطب خود را پوشش دهیم و صد البته هنوز ابتدای راه هستیم و راه بسیار ، باقی است .
در آن سالها که کار را آغاز کرده بودیم ، کمتر ناشری در این حوزه سرمایه گذاری میکرد چراکه اولا حوزه کاری بسیار تخصصی بود و مهمتر از آن ، گردش مالی این حوزه کمتر ناشری را قانع می کرد که در این وادی سرمایه گذاری کند و طبیعتا ریسک آن بالا بود . آن روزها خاطر بسیاری از پزشکان هست که اندک معدودی از ناشران که بازار آزمونهای ارتقاء و بورد تخصصی را پوشش می دادند در برخی اوقات کتابهایی با پایین ترین کیفیت و بالاترین قیمت را ارائه می دادند و مخاطب مظلوم مجبور بود به دلیل نداشتن انتخاب دیگر ، آن کتابهای بی کیفیت را تهیه کرده و مطالعه نماید .
قصد بیان این ادعا را نداریم که با ورود ما انقلابی شگرف در حوزه نشر تخصصی پزشکی رخ داد ولی قاطعانه بر این عقیده هستیم که ورود گزینه پارسیان طب به این عرصه فتح بابی بود برای حضور بسیاری از ناشران دیگر در این وادی .
امروز که خدمت رسان شما عزیزان هستیم ، در 14 رشته تخصصی پزشکی مشغول چاپ و نشر کتاب هستیم و از امسال هم با چاپ سری کتابهای گلدن تایم ، به عرصه آمادگی آزمون های پره انترنی و پذیرش دستیاری هم ورود کرده ایم .
اهداف بسیار بلندی را در سر داریم که با کمک خدای متعال و تلاش و ممارست همکارانمان و صد البته حمایت شما عزیزان ان شاء الله به زودی به همه آنها دست پیدا خواهیم کرد .