کتاب گلدن تایم

اینجانب ، کیوان رضوانی  طبیب عمومی ، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیر مسئول انتشارات گزینه پارسیان طب ، این افتخار را دارم که از سال 1390 خدمت رسان جامعه شریف پزشکی کشور هستم و بر خود می بالم که در طول این چند سال ، توانستم سهمی هر چند ناچیز از نشر پزشکی را در کشور به خود اختصاص دهم .

از سال 1390 ، با توجه به فقر شدیدی که در حوزه نشر پزشکی تخصصی وجود داشت ، با هدف آمادگی برای آزمونهای ارتقاء و بورد تخصصی پزشکی ، توانستم تا به اکنون بیش از 1000  عنوان کتاب را در رشته های مختلف تخصصی همچون ، جراحی مغز و اعصاب ، ارتوپدی ، قلب و عروق ، زنان و زایمان ، اطفال ، بیهوشی ، رادیولوژی ، پاتولوژی ، عفونی ، چشم پزشکی ، نورولوژی ، اورولوژی ، جراحی عمومی و داخلی را به چاپ و نشر برسانم .

با تجربه ای که در این حوزه توانستم کسب کنم ، پس از مطالعه ای دقیق در بازار نشر کتب آمادگی آزمونهای پره انترنی و دستیاری به این موضوع مهم پی بردم که اگرچه مجموعه های با کیفیت و متعهدی در سطح کشور در حال خدمت رسانی به جامعه شریف پزشکی عمومی هستند و کتابهای بی نظیری در این حوزه به چاپ رسیده است ولی یک نکته همچنان به عنوان یک خلاء بزرگ به چشم می خورد .

اکثر کتابهای تستی که در این سالها به چاپ رسیده اند ، نیاز مخاطب را به طور جامع مرتفع نمی سازند و داوطلب مجبور است چندین کتاب را تهیه کند تا بتواند به آرشیو نسبتا کاملی از تستهای پره انترنی ، دستیاری و … دسترسی داشته باشد و در اکثر اوقات تفاوت قلم نگارنده باعث می شود مخاطب نتواند به یک انسجام فکری در این حوزه دست پیدا کند .

در این فضا ، مخاطب مجبور می شود برای اشراف کامل روی تستهای مورد نیازش ، چندین کتاب را بخرد و مدام ناشر و محصولاتش را دنبال کند . تصور کنید شما یک کتاب باید بخرید تا سوالات پره انترنی و یا دستیاری را مرور کنید ، آنهم برای هر سال آزمون یک کتاب و این موضوع سبب می شود تا پایان دور اول تایم مطالعاتی خود با حجم زیادی کتاب تست مواجه باشید که طبیعتا مرور این همه کتاب بسیار زمان بر و خسته کننده خواهد بود .

همین موضوع سبب شد که در چند سال اخیر بازار داغی در بین ناشرین کتب پزشکی شکل بگیرد و هر ناشری سعی کرد به فراخور تلاش و بضاعت خودش قدمی در این حوزه بردارد و صد البته کتابهای با کیفیت و متعهد کم نیستند که توانستند در بین داوطلبین شرکت در آزمونهای پره انترنی و دستیاری نام و نشانی برای خود دست و پا کنند و بازار خوبی داشته باشند .

قصد تخریب رقبا و تمجید از مجموعه خودم را ندارم چراکه مجددا تاکید میکنم در حال حاضر بازار نشر پزشکی کشور ، کم ندارد ناشرین متعهد و به نامی که موفقیت مخاطبانش در آزمون های مذکور مهمترین دغدغه آنها باشند و متعهدانه در حال فعالیت در این حوزه هستند ولی با این حال بنده سعی کردم مجموعه ای از کتاب های تستی را پایه ریزی نمایم که مخاطب تنها با خرید یک کتاب برای هر رشته خیالش آسوده شود که کاملترین و جامع ترین بانک سوال را برای آن رشته مورد نظر در اختیار دارد و دیگر نیازی به کتابهای تکمیلی ندارد و صد البته این نظر شخصی اینجانب می باشد و قطعا در آینده موافقان و مخالفان خود را خواهد داشت .

در پایان صادقانه خدمتتان عرض میکنم که اینجانب همه تلاشم را به کار گرفتم تا مجموعه ای کامل و با بالاترین کیفیت برای شما همکار عزیز تالیف و آماده نمایم و امیدوارم از خواندن آن بهره لازم را ببرید و به همه اهداف والایتان که حقیقتا موفقیت در آزمونهای پیش رویتان است ، برسید که قطعا شما لایق بهترین ها هستید .

 


گلدن تایم چیست ؟